Doskonały artykuł o budowaniu mięśni

Arnold Schwarzenegger był ikoną w dziedzinie budowania ciała. Jego cielesne, opalone ciało jest ideałem wielu ludzi na całym świecie, ale to nie znaczy, że postać Adonisa jest łatwa do osiągnięcia! Czytaj dalej, aby znaleźć proste wskazówki i pomysły, które pomogą Ci uzyskać pożądane ciało.

Spróbuj spać trochę węglowodanów i białek przed snem. Kalorie, które uzyskasz, spowodują, że twoje ciało zmniejszy tempo, z jakim rozkłada białka podczas snu. Jedzenie małej porcji sera i owoców to świetny sposób na zrobienie tego. Powinieneś także zjeść coś zaraz po przebudzeniu.

Częstym błędem popełnianym przez ludzi podczas ćwiczeń jest szybkość, a nie technika. Zawsze będziesz mieć lepsze wyniki, jeśli będziesz wypełniać powtórzenia powoli i poprawnie, a nie wtedy, gdy będziesz próbował wykonać powtórzenia zbyt szybko. Bądź cierpliwy, pozostań skupiony i wykonuj prawidłowo wszystkie powtórzenia.

Co stosować na mięśnie? Zobacz http://ingai.pl/probolan-50/ – opinie

Nie próbuj jednocześnie skupiać się na cardio i sile. Nie oznacza to, że nie powinieneś wykonywać ćwiczeń sercowo-naczyniowych, gdy próbujesz budować mięśnie. W rzeczywistości, cardio jest ważnym elementem sprawności fizycznej. Jednak nie powinieneś intensywnie trenować cardio, na przykład przygotowując się do maratonu, jeśli starasz się skupić na budowaniu mięśni. Te dwa typy ćwiczeń mogą powodować konflikt, minimalizując skuteczność na obu frontach.

Powstrzymaj się od wykonywania zarówno treningu siłowego, jak i ćwiczeń sercowo-naczyniowych, jeśli Twoim celem jest budowa mięśni, a niekoniecznie poprawa ogólnej sprawności. Powodem tego jest to, że te dwa rodzaje ćwiczeń powodują, że twoje ciało reaguje w sprzeczny sposób. Skoncentrowanie się wyłącznie na budowaniu mięśni pomoże ci zmaksymalizować twoje wyniki.

Aby skutecznie zdobyć mięśnie, ważne jest, aby mieć strategię i plan realizacji tej strategii. Istnieją różne zasoby, które możesz wykorzystać do określenia ćwiczeń siłowych, które Twój plan będzie zawierał. Powinieneś także ustawić harmonogram, który będzie łatwy do naśladowania i nie przytłoczy Cię. Przejrzyj swój plan z profesjonalnym trenerem, aby upewnić się, że może on spełnić Twoje cele.

Doskonałym sposobem na budowanie mięśni jest zwrócenie szczególnej uwagi na odżywianie oraz spożywanie dużej ilości białka i węglowodanów. Jedząc co dwie godziny i zapewniając nie mniej niż 1,5 grama białka na każdy funt własnej wagi i nie mniej niż 2 gramy węglowodanów na funt. Będziesz mieć narzędzia żywieniowe niezbędne do budowy mięśni.

Chcesz pchać, dopóki twoje ciało nie osiągnie bliskiej porażki. Awaria jest spowodowana, gdy twoje ciało nie pozwoli ci pójść dalej ze swoim treningiem, ponieważ jest zbyt zmęczone. Kiedy zaczynasz sesję na cały dzień, zacznij ciężko i zmniejsz wagę, którą podnosisz, abyś mógł kontynuować podnoszenie nawet po zmęczeniu twojego ciała.

Można stworzyć wrażenie, że jesteś większy niż w rzeczywistości. Możesz to zrobić, skupiając trening na górnej klatce piersiowej, górnej części pleców i barkach. W ten sposób twoja talia będzie wydawać się mniejsza niż jest, co może sprawić, że będziesz większy.

Upewnij się, że wykonujesz martwy ciąg w swoim trybie treningu. To ćwiczenie powoduje uwolnienie bardzo dużej ilości hormonów, co jest niezbędne do maksymalnego wzrostu mięśni. Deadlift wykorzystuje praktycznie każdą większą grupę mięśni. Ci, którzy zaczynają robić martwego ciągu, zazwyczaj widzą przyrosty mięśni bardzo szybko.

Znajomość najlepszych podstawowych ćwiczeń dla budowania mięśni da ci szybkie wyniki. Pamiętaj, aby uwzględnić przysiady, martwe wyciągi i wyciskanie na ławce, aby zmaksymalizować wykorzystanie czasu i energii. Są to trzy typy budowniczych mięśni, które wzmocnią i zbudują Twoje mięśnie. Włącz je do regularnej rutyny i zwiększ liczbę powtórzeń, które robisz w bezpiecznych odstępach.

Kiedy się podnosisz, można trochę krówki. Korzystanie z ciała tylko trochę, aby uzyskać kilka dodatkowych powtórzeń jest świetnym sposobem na zwiększenie ilości treningu. Biorąc to pod uwagę, nie jest dobrym pomysłem, aby oszukiwać zbyt często. Upewnij się, że szybkość rep jest stała. Nigdy nie zezwalaj na złamanie formularza.

Nie wpadnij w pułapkę, że budowanie mięśni to wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać zdrowe ciało. Jeśli cierpisz na jakąkolwiek otyłość, praca mięśni jest świetna, ale musi być połączona ze zdrową dietą, a także regularnymi ćwiczeniami cardio, aby zagwarantować wyniki.

Jeśli masz wystarczająco dużo czasu, rozważ podzielenie treningów na dwie różne sesje dziennie. Na przykład, możesz trenować swoją klatkę piersiową rano, a potem, po wieczornych strajkach, możesz trenować plecy. Odpoczynek w twoim ciele pozwala twoim sklepom energetycznym na lepsze zdrowie niż trening obu mięśni podczas tego samego treningu.