Nurkowanie na Chorwacji

Chorwacja do kraj, który Polakom jest bardzo dobrze znany. Jeździmy tam na wakacje, ale wiele osób jeździ tam również żeby schodzić pod wodę, bo mamy tam wiele do zobaczenia.

Warto wybrać się na safari nurkowe na Chorwacji gdzie przez cały czas będziemy przebywać na łodzi o bardzo wysokim standardzie. Na łodzi poza nurkującymi może znajdować się również ich rodzina, która pod wodę nie schodzi. Czeka nas ciekawa wyprawa i czeka nas zwiedzanie i na wodzie i pod wodą. To będzie wyjazd, który na długo utkwi nam w pamięci. Każdego dnia po południu będziemy w innym miasteczku i przy innej wyspie. Na pewno jest to wyprawa, która nas zainteresuje i trzeba się na nią wybrać.

Najlepsze miejsce do nurkowania w Chorwacji

Takim miejscem bez wątpienia jest Park Narodowy Kornati. To właśnie w tym miejscu zobaczymy to, co najpiękniej na Chorwacji. To tygodniowe safari będzie dla każdego z nas wyjątkowe. Odwiedzimy północną Dalmację, ale również odwiedzimy wyspę Premuda. Według specjalistów od nurkowania to właśnie Cathedral Cave to miejsce, które musimy zobaczyć żeby zakochać się w Chorwacji. Według planu przewidziane są dwa nurkowania dzienne oraz jedno nocne. Łącznie możemy zejść pod wodę trzynaście razy. W cenie mamy pełne wyżywienie i napoje podczas rejsu. Pod wodą mamy również przewodnika oraz opiekę polskojęzycznego induktora nurkowania. Nie musimy się już martwić opłatami portowymi czy podatkiem klimatycznym, bo wszystko mamy wliczone w cenę. Musimy tylko we własnym zakresie organizować dojazd na Chorwacje.

Warto wybierać się w kilka osób, bo paliwo wyjdzie nam wtedy znacznie taniej. Dokładny opis całej trasy można znaleźć na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/sierpniowe-safari-nurkowe-chorwacji/, gdzie warto zajrzeć. Mamy tam zdjęcia jachtu, ale mamy też napisane, co jest dokładnie wliczone w cenę, a co nie. To, że Chorwacja jest piękna na lądzie wie już wiele osób, ale my właśnie teraz stajemy przez okazją żeby zobaczyć, że pod wodą to wszystko wygląda jeszcze lepiej.