Szafa metalowa witrynowa

W biurze nie stawiamy jedynie szaf metalowych szczelnie zamkniętych, w których nic nie widać. Wtedy dostęp do zawartości mają tylko poszczególne osoby. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku witryn biurowych wykonanych również z metalu.

Różnica tutaj polega tylko na tym, że drzwi nie są metalowe, a ze szkła. Jeśli chodzi o blachę stosowaną przy produkcji takich szaf to jest ona bardzo gruba, bo ma około jednego milimetra.

Można ją malować w kolorze palety RAL. Są to farby proszkowe bardzo trwałe i estetyczne, a dodatkowo bardzo dobrze chroniące szafę przed wilgocią. Jeśli ktoś chce wybrać sobie inny kolor, który mu się podoba albo jest dopasowany do kolorystyki firmy to można oczywiście skorzystać z takiej oferty. W firmie wszystko można zamówić, bo zajmują się sprzedażą różnych rozwiązań i modeli. Z przodu szafy mamy bardzo wytrzymałe szkło hartowane. Z jednej strony prezentuje się to bardzo dorsze, a z drugiej strony jest to bardzo trwałe rozwiązanie i nie trzeba się martwić, że jedno pukniecie taką szybę stłucze.

Bezpieczeństwo dokumentów przechowywanych w szafie

Dokumenty są bardzo dobrze chronione, ponieważ, mimo że szafa jest przeszklona to posiada bardzo mocne i pewne zamki. Stosuje się tutaj zamek baskwilowy, który rygluje się w trzech punktach. Wewnątrz szafy mamy standardowe metalowe półki z regulacją wysokości. Do wyboru mamy różne modele, które dopasujemy do własnych potrzeb. Może to być szafa, która na dole ma zwykłe metalowe drzwi, a na górze witrynę. Mozgą być też różne wysokości i szerokości. Wszystko dobieramy wedle własnych potrzeb i wymagań. Wszystkie szafy, które kupujemy są wykonane zgodnie z normami, jakie obowiązują w naszym kraju. Są bezpieczne i wytrzymałe.

Największą ofertę szaf witrynowych jak i zwykłych metalowych możemy znaleźć na stronie – szafy metalowe do biura. Ta firma każdego dnia realizuje bardzo dużo zamówień od klientów prywatnych jak i firmowych. Mają ofertę dla każdego, kto się do nich zgłosi i będzie chciał kupić szafę.